• العربية
  • English
  • فارسی
 
حضرت مهدی(عج) :

اَكثِروا الدُّعاءَ بِتَعجِیل الفَرَجِ فَاِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم.
برای تعجیل در ظهور من زیاد دعا کنید که خود فَرَج و نجات شما است. (کمال‌الدین، ج ٢، ص ٤٨٥)

   
 
 
 

تجليل از اساتيد دانشگاه قم در همايش روز استاد


به گزارش روابط عمومي دانشگاه، در آستانه روز شهادت استاد شهيد مرتضي مطهري و بزرگداشت معلم، همايش روز استاد با حضور دكتر سرمست استاندار محترم قم، دكتر ديرباز رياست دانشگاه و ساير معاونين و مديران دانشگاه برگزار شد.

دكتر ديرباز ضمن تبريك بابت ارتقاي 15 پله اي رتبۀ علمي دانشگاه و قرار گرفتن در بين 34 دانشگاه برتر كشور، اين پيشرفت را مرهون تلاش هاي شبانه روزي اساتيد گرانقدر دانشگاه، مسئولين و دانشجويان دانست و رسيدن به رتبه هاي بالاتر را جزو اهداف برنامه هاي ميان مدت و بلند مدت دانشگاه عنوان كرد.

دكتر سرمست استاندار محترم قم نيز ضمن عرض تبريك به مناسب مقام والاي استاد خود را همچنان يك معلم دانست و حضور در جمع فرهيختگان دانشگاه قم را موجب خرسندي دانست و با تاكيد بر ارائه طرح هاي توسعه اي استان قم در كارگروه هاي تخصصي توسط دانشگاهيان گفت: هر استاد يك مسئله و هر دانشگاه يك پروژه را در مسير توسعه استان ارائه دهند.

ايشان با بيان اينكه دانشگاه ها تفاوت ماهوي با محيط هاي اداري دارند گفت: در عين حال اين ديدگاه منافي بازانديشي و ريشه يابي كاستي ها نيست و با تاكيد بر پيوند دانشگاه، دولت و صنعت افزود: بخش هاي مختلف نيازمند كمك به يكديگر هستند و نبايد خود را بي نياز از هم بدانند.

دكتر سرمست با اشاره به پيگيري هاي صورت گرفته براي برقراري ارتباط بين دانشگاه و دولت، ايجاد دفتر ارتباط دولت با دانشگاه ها در استانداري قم را مورد توجه قرار داد و افزود: اين ارتباط بايد به حل مشكلات و توسعۀ استان منجر شود و خروجي كار پژوهشي بايد راهكاري براي حل مشكلات طرح هاي سياسي، اقتصادي و عمراني استان قم باشد.

در ادامه مراسم از اساتيد برتر و رؤساي دانشكده ها و برخي مديران دانشگاه نيز تجليل به عمل آمد كه اسامي اين بزرگواران در ادامه تقديم مي گردد.

دانشكده الهيات:

1.دكتر عليرضا ابراهيمي
و 2.دكتر زهرا خزاعي راوري 

مراکز همسو

انتشار محتوای این وبگاه تنها با ذکر منبع مجاز میباشد

X
Loading